SUKCESY NASZYCH WYCHOWANKÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Konkursy Kangurki

  • Nikodem B. Z grupy V Kangurki – I miejsce w konkursie plastycznym pt. “Mój ulubiony zdrowy posiłek” organizowanym przez MP38 w Zielonej Górze
  • Daria K. Z  grupy V Kangurki – II miejsce w konkursie plastycznym pt. “Mój ulubiony zdrowy posiłek” organizowanym przez MP38 w Zielonej Górze
  • Mikołaj C. Z grupy V Kangurki – II miejsce w konkursie plastycznym pt. “Jestem zdrowy, dlatego, że…” organizowanym przez MP38 w Zielonej Górze
  • Kuba D. z grupy V Kangurki – udział w konkursie plastycznym pt. “Jestem zdrowy, dlatego, że…” organizowanym przez MP38 w Zielonej Górze
  • Maja T. Z grupy V Kangurki – II miejsce w konkursie plastycznym pt. “Boheterowie Marii Konopnickiej” organizowanym przez MP38 w Zielonej Górze
  • Nikodem B. Z grupy V Kangurki – wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. “Zaczarowany kot” organizowanym przez MP38 w Zielonej Górze
  • Maja T. Z grupy V Kangurki – wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. “Zaczarowany kot” organizowanym przez MP38 w Zielonej Górze
  • Zosia M. Z grupy V Kangurki – wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. “Zaczarowany kot” organizowanym przez MP38 w Zielonej Górze
  • Daria K. Z grupy V Kangurki – wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. “Zaczarowany kot” organizowanym przez MP38 w Zielonej Górze

Grupa Rybek

  • III miejsce – grupa RYBEK w finale XIX Międzyprzedszkolnego Sportowego Turnieju Rodzinnego – organizowanym przez Miejskie Przedszkole  39 w Zielonej Górze
  • I miejsce – grupa RYBEK w eliminacjach XIX Międzyprzedszkolnego Sportowego Turnieju Rodzinnego – organizowanym przez Miejskie Przedszkole  39 w Zielonej Górze
  • IV Przegląd Teatrzyków Jasełkowych „Bóg się rodzi” – organizowanych przez Przedszkole Elżbietanek w Zielonej Górze
  • XIII Przegląd Piosenki Przedszkolnej organizowany przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Zielonej Górze
  • XVI Przegląd taneczny „Słoneczne rytmy” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 24 w Zielonej Górze
  • Nina N. z grupy Rybek – I miejsce w konkursie plastycznym wewnętrznym  „Bohaterowie z książek Marii Konopnickiej”
  • Maria J.  z grupy Rybek  – I miejsce w konkursie plastycznym wewnętrznym „Mój ulubiony zdrowy posiłek”
  • Natalia W. z grupy Rybek  – II miejsce w konkursie plastycznym wewnętrznym „Mój ulubiony zdrowy posiłek”
  • Asia K. z grupy Rybek  – III miejsce w konkursie plastycznym wewnętrznym „Mój ulubiony zdrowy posiłek”
  • Kasia L z grupy Rybek  – wyróżnienie w konkursie plastycznym wewnętrznym „Zaczarowany kot”
  • Antosia D. z grupy Rybek  – wyróżnienie w konkursie plastycznym wewnętrznym „Zaczarowany kot”
  • Nina N. – z grupy RYBEK – III miejsce w konkursie recytatorskim – Tydzień talentów w Miejskim Przedszkolu 38 w Zielonej Górze
  • Miłosz H. z grupy RYBEK – III miejsce w konkursie plastycznym – Tydzień talentów w Miejskim Przedszkolu 38 w Zielonej Górze
  • Liwia Ż. – z grupy RYBEK – I miejsce w konkursie wokalnym – Tydzień talentów w Miejskim Przedszkolu 38 w Zielonej Górze

Kółko teatralne

  • XVIII Przegląd Teatrzyków Dziecięcych – organizowanych przez Miejskie Przedszkole nr 17 w Zielonej Górze
  • Przegląd Małych Form Teatralnych „Jaśnie Pan Rym” organizowanym przez  Młodzieżowe Centrum Edukacji i Kultury „Dom Harcerza” w Zielonej Górze

Grypa Tygrysy

  • Cyryl Sasin – II miejsce w konkursie plastycznym  Mój ulubiony zdrowy posiłek  –  organizator MP 38 Zielona Góra
  • Kornelia Skulska – I miejsce w konkursie plastycznym  Mój ulubiony zdrowy posiłek – organizator  MP 38 Zielona Góra
  • Maja Kowalska – I miejsce, konkurs plastyczny Jestem zdrowy dlatego, że…- organizator MP 38 Zielona Góra
  • Gabriela Grabowiecka – wyróżnienie, konkurs plastyczny Jestem zdrowy dlatego, że…- organizator MP 38 Zielona Góra
  • Cyryl Sasin – wyróżnienie, konkurs plastyczny Jestem zdrowy dlatego, że…- organizator MP 38 Zielona Góra
  • Milena  Kruglińska – wyróżnienie, konkurs plastyczny Jestem zdrowy dlatego, że…- organizator MP 38 Zielona Góra
  • Kornelia Skulska – wyróżnienie w konkursie plastycznym Magia teatru – lalka teatralna – organizator ZOK Hydro(za)gadka Zielona Góra
  • Gabriela Grabowiecka – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym Siedem grzechów głównych; organizator Pałac Kultury Zagłębie Dąbrowa Górnicza
  • Wojciech Belica – II miejsce w konkursie plastycznym Tylko Falubaz ; organizator MP 22 kraina Ekoludków   Zielona Góra
  • Denis Volski  – I miejsce w konkursie plastycznym Mały konstruktor ; organizator MP 38 Zielona Góra
  • Milenka Kruglińska – III miejsce w konkursie plastycznym Bohaterowie Marii Konopnickiej ; organizator MP 38 Zielona Góra
  • Gabrysia Grabowiecka – III miejsce w konkursie wokalnym Lalamido ; Organizator MP 38 Zielona Góra
  • Gabrysia Grabowiecka – wyróżnienie w konkursie plastycznym Zielona Góra – historia, pomniki i miejsca niezwykłe; organizator Zespół Edukacyjny  nr 1 ,Zielona Góra

Krasnoludki

  • Dominika  B. – I miejsce w konkursie plastycznym  Mój ulubiony zdrowy posiłek  –  organizator MP 38 Zielona Góra
  • Piotr R. – wyróżnienie, konkurs plastyczny Jestem zdrowy dlatego, że…- organizator MP 38 Zielona Góra
  • Julian M.  – I miejsce w konkursie plastycznym Mały konstruktor ; organizator MP 38 Zielona Góra
  • Julian M. – wyróżnienie w konkursie plastycznym Bohaterowie Marii Konopnickiej ; organizator MP 38 Zielona Góra
  • Bianka B. – I miejsce w konkursie recytatorskim Polscy poeci dzieciom – co słonko widziało; organizator MP 38 Zielona Góra
  • Zuzanna W. – I miejsce w konkursie plastycznym Zaczarowany kot ; organizator MP 38 Zielona Góra