Jak narysować? – instrukcje dla dzieci

Zapraszamy na zaprzyjaźnioną stronę drukowanki.pl gdzie znajdziecie wiele instrukcji pokazujących jak można samemu narysować różne zwierzątka.

Jak narysować konia? – instrukcja krok po kroku

Zawsze chciałeś się nauczyć jak narysować konia, ale wydawało Ci się to za trudne? Ten instruktaż jest na tyle prosty, że mogą go wykonać dzieci przedszkolne. Jest wprost idealny na zajęcia plastyczne w szkole i przedszkolu. Śledząc krok po kroku, zobaczysz, że to wcale nie jest aż tak trudne, jak myślisz. Jesteś w stanie narysować każde zwierzę – nawet takie trudne jak rysunek konia. 

Jak narysować kota – krok po kroku

Instrukcja pokazująca w prosty sposób jak narysować kota. Sprawdzi się zarówno dla dzieci jak i dorosłych, którzy chcą się nauczyć rysować w stylu bajkowym.

Jak narysować psa – krok po kroku

Super prosta instrukcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych, którzy chcą się nauczyć jak narysować psa w stylu bajkowym. Jeśli chcesz nauczyć swoje dziecko rysować zwierzątka z prostych kształtów, z tą instrukcją krok po kroku zobaczysz, że rysowanie psa wcale nie jest takie trudne.

Jak narysować smoka? – krok po kroku

Jeśli lubisz smoki to dobrze trafiłeś, ponieważ ta prosta instrukcja jest dla tych dzieci, które lubią smoki i chciałyby się dowiedzieć jak narysować smoka. Ta instrukcja to tylko siedem łatwych kroków, dlatego na pewno sobie poradzisz. 

Jak narysować słonia? – krok po kroku

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak narysować słonia, to dobrze trafiłeś. Mam dla Ciebie prostą instrukcję w siedmiu łatwych do nadążenia krokach, która pokaże Ci jak to zrobić.

Jak narysować kurę? – krok po kroku

Jeśli chcesz zobaczyć jak narysować kurę, to jesteś na dobrej stronie. Mam dla Ciebie prostą instrukcję w siedmiu łatwych do nadążenia krokach, która pokaże Ci jak to zrobić. Po prostu rób to co ja krok po kroku, a zobaczysz, że rysowanie kurki nigdy nie było prostsze.

Jak narysować żabę? – krok po kroku

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jak narysować żabę z bajki, to jesteś na dobrej stronie. Mam dla Ciebie prostą instrukcję w siedmiu łatwych do nadążenia krokach, która pokaże Ci jak to zrobić.

Jak narysować lisa – krok po kroku

Czy chciałbyś się dowiedzieć jak narysować lisa z bajki, z długa puszystą kitą? Jeśli tak, to jesteś na dobrej stronie. Ta prosta instrukcja w siedmiu łatwych do nadążenia krokach, pokaże Ci jak to się robi.

Jak narysować sowę – krok po kroku

Czy chciałbyś się dowiedzieć jak narysować bajkową sowę? Jeśli tak, to jesteś na dobrej stronie. Ta prosta instrukcja zawiera siedem łatwych do nadążenia kroków, więc będziesz rysować razem ze mną w tym samym czasie. Pokażę Ci, że rysowanie sowy wcale nie jest trudne.

Jak narysować misia – krok po kroku

Narysuj ślicznego łatwego misia z kółek. Nie wiesz jak, ale chciałbyś się nauczyć jak narysować misia? Ta instrukcja przeznaczona jest dla wszystkich – zarówno dla dorosłych, którzy chcą się uczyć rysowania od podstaw, jak i dla przedszkolaków.

Jak narysować bociana? – krok po kroku

Gdy widzimy lecące bociany, jest to znak, że zbliża się wiosna. Jeśli Ty też z utęsknieniem oczekujesz ich powrotu z ciepłych krajów, możesz narysować obrazek bociana. 

Jak narysować biedronkę – krok po kroku

Czy chciałbyś się dowiedzieć jak narysować biedronkę taką z bajki, ładną, uśmiechniętą? Jeśli tak, to jesteś na dobrej stronie. Ta prosta instrukcja zawiera siedem łatwych do nadążenia kroków, więc będziesz rysować razem ze mną w tym samym czasie.